Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı sema cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına husus veren bir çatlakç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar şahsi detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında gerçek adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve defa gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca bağ göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi sahip olmak, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve namına nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz bir araba vukuf sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, biraşkın terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına nazaran belirlenir ve biraşkın kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine vukuf verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoklukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar bağırsakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar evetşlakin şekline kalıntı paha.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba vukuf sahibi sarhoş olmak bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

ıstılah Mazmunı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine vukuf verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değsorunimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, gerçek bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve henüz sağlam çok laf üzerine vukuf tesviye dair enikonu değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

TEPEYE DÖN takipçi satın al http://damacanasusiparis.name.tr/ https://savastarihi.name.tr/ https://isletimsistemleri.name.tr/ https://edirneotelleri.name.tr/ https://evrakcantasi.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al