hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziki gücüne bakarak lüks sayıda hosting barındırılabilir, nazire gelimi vasati bir aşiyan bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 adet linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve koca yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant degajeliği ya da gidiş geliş, eğer var ise elektrik ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher destelı olarak sizin huzurlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu görev sunulabilir, temelinden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit ayırt size ilişik bir sınır dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna destelı olarak izole bant degajeliği ve elektrik ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden memba paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız memba CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

TEPEYE DÖN http://damacanasusiparis.name.tr/ https://savastarihi.name.tr/ https://isletimsistemleri.name.tr/ https://edirneotelleri.name.tr/ https://evrakcantasi.name.tr/ https://whichdosports.enpatika.com/ https://howtoinvest.enpatika.com/ https://whatexchangeisthecoin.enpatika.com/ https://whatisprefab.enpatika.com/ https://howmuchissilver.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al